HAKKIMIZDA

ozgun-harita

Trabzon harita mühendislik firması ÖZGÜN HARİTA MÜH. HİZ. LTD. ŞTİ. Hakkında


Trabzon harita mühendislik firması olarak 2013 yılından bugüne faaliyetlerini sürdüren, Türkiye Genelinde verdiği hizmetlerle adından söz ettiren. Yükselen iş hacmine güncel ekipman ve materyalleri profesyonel iş ahlakıyla birleştiren yapımız ile Harita Mühendisliği İlkeleri doğrultusunda, zamanında ve doğru mühendislik bilgisi üreterek kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen şirketimiz, ilke ve kalitesinden taviz vermeden Harita mühendislik hizmetleri alanında tüm ihtiyaçları karşılayacak düzeyde faaliyetlerine devam etmektedir.

Trabzon harita ve mühendislik sektöründe hizmet veren firmamız GPS ve TPS ölçme sistemleri ile çalışma alanını kapsayacak, amaca uygun olarak tasarlanan ve tesis edilen yer kontrol noktaları ile ihtiyaç duyulan tüm proje hazırlık datalarını hassas bir şekilde toplayacak ve yine mevcut proje verilerini araziye tatbik edecek, nitelikli personellere ve son teknolojik cihazlara sahiptir. Araziden elde edilen datalar, bilgisayar ortamında harita programları ile değerlendirilerek projelere altlık olacak 3 boyutlu haritaları üretilmekte, güzergah geçkileri etüt edilebilmekte, sayısal proje elemanları hesaplanmakta, boy kesit ve en kesitler istenilen formatta üretilmekte ve projeciye süratle aktarılmaktadır.

Firmamız ihtiyaç duyulan her türlü harita mühendislik hizmetlerini vermektedir. Faaliyet süresi boyunca firmamız, karayolu projeleri, gölet-sulama projeleri, taşkın koruma projelerinde ihtiyaç duyulan jeodezik çalışmaları yürütmüştür. Bu çalışmalara ek olarak, halihazır harita üretimi, kamulaştırma haritaları üretimi, imar planı proje uygulamaları, fotogrametrik halihazır harita üretimi, kadastral uygulamalar ile alt yapı ve üst yapı inşaat projelerinde 3 boyutlu harita hizmeti vermiştir.

Özgün harita ve mühendislik firmamız, teknolojik gelişme ve yenilikleri bünyesine katan başarılı ve donanımlı teknik kadrosuyla, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör arasındaki entegrasyonu sağlayarak yeni iş sahalarının oluşturulması konusunda bağlı bulunduğu Harita Mühendisleri Odası ile koordineli çalışmalar yaparak sektörüne her türlü desteği vermektedir.


Trabzon Özgün harita ve mühendislik büromuzun iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemizin iletişim sayfasına göz atabilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.
/

İLETİŞİM

0 (462) 229 28 55
ozgunharita@gmail.com
ozgunharita@hotmail.com
Gülbahar Hatun Mah. Tekel Sokak No:2/A
ORTAHİSAR–TRABZON

İletişim Formu

Ad

E-posta

Mesaj

Özgün Harita 2017. Murat Aktaş