ÇALIŞMA PORTFÖYÜMÜZ

  TAMAMLADIĞIMIZ İŞLER

Trabzon DSİ 22. Bölge, 225. Şube Müdürlüğü Bayburt Başpınar Beldesi Lori deresi taşkın koruma inşaatı halihazır harita yapımı.

 Eskişehir DSİ 3. Bölge, 31. Şube Müdürlüğü Kütahya Çamlıca Gölet’i ve sulamasının halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırmasının yapımı (600 Ha.).

 Eskişehir DSİ 3. Bölge, 31. Şube Müdürlüğü Kütahya Tavşanlı Kışlademirli Gölet’i ve sulamasının halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırmasının yapımı (600 Ha.).

 Eskişehir DSİ 3. Bölge, 31. Şube Müdürlüğü Kütahya Tavşanlı Kışlademirli Gediz Yunuslar Gölet’i ve sulamasının halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırmasının yapımı (500 Ha.)

 Eskişehir DSİ 3. Bölge, 32. Şube Müdürlüğü Sakarya İli Geyve Doğan Tepe Gölet’i ve sulamasının halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırmasının yapımı (500 Ha.).

 Samsun DSİ 7. Bölge, 75. Şube Müdürlüğü Ordu Merkez Civil Deresi taşkın koruma inşaatı, halihazır ve kamulaştırma haritalarının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge, 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele Çanakçı vadisi taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Kastamonu DSİ 23. Bölge, 234. Şube Müdürlüğü Karabük İli, Eskipazar İlçesi, Eskipazar deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

Kastamonu DSİ 23. Bölge, 234. Şube Müdürlüğü Karabük Merkez İlçesi Soğanlı çayı taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize Gündoğdu Beldesi, Gündoğdu deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize Gündoğdu Beldesi, Rize Fırtına vadisi Fırtına deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane 2. Kısım Göleti, sulamaları, halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırma haritalarının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane Merkez Yayladere Köyü, Yayladere deresi halihazır haritasının yapımı ve CBS uygulama projesinin hazırlanması.

 Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğü Trabzon İli 2. Kısım istikşaf işinin, halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğü Trabzon İli doğal afet ve taşkın hasarları onarım ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge, 225. Şube Müdürlüğü Bayburt Yoncalı Köyü Orser çayı taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge, 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Kelkit İlçesi, Söğütlü Beldesi Kelkit Çayı taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğü Trabzon İli, Araklı İlçesi, Küçük deresinin taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Keşap İlçesi, Keşap deresinin taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü, Kastamonu İli, Azdavay İlçesi, Bakırcı köyü Kıraç deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü, Kastamonu İli, Azdavay İlçesi, Bakırcı köyü Kıraç deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü, Merkez İlçesi, Elyakut Köyü Karasu deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü, Merkez İlçesi, Elyakut Köyü Karasu deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü, Kastamonu İli, Cide İlçesi, Kumluca deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğü, Trabzon İli, Yomra İlçesi, Ekşili deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge, 224. Şube Müdürlüğü Rize İli, Çayeli İlçesi, Beşikçiler deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Kelkit İlçesi, Başpınar Köyü deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Kelkit İlçesi, Yerleşim yeri ve arazilerin kollığın dere, taşkın dere ve köy içi dereleri taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Giresun İli, Dereli İlçesi, Alancık Köyü Tarım Arazileri ve Yerleşim yerleri, Aksu deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğü, Trabzon İli, Merkez İlçesi, Doğu Karadeniz Alt Havza Islahı projesi 4. Kısım istikşaf raporu ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Merkez İlçesi, Doğu Karadeniz Alt Havza Islahı projesi 4. Kısım istikşaf raporu ve halihazır harita yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Şiran İlçesi Karatepe Gölet ve sulama işinin halihazır, aplikasyon ve kamulaştırmanın haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğü, Trabzon İli, Merkez İlçesi, Doğu Karadeniz Alt Havza Islahı projesi 1. Kısım Halihazır haritası yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Alucra İlçesi Suyurdu ve Karabök köyleri yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Bağırsak, Moran ve Erikkaya derelerinin taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Merkez İlçesi Akocak Köyü Taşkın Koruma İnşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Şiran İlçesi Çatmalar Köyü taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize İli, Merkez İlçesi Kaplıca Mahallesi Kale deresi projesi halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Soğukpınar Mevkii 1. Kısım deresine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Çömlekçi 2 deresine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Şalaklı Mevkii Bent yerinin halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize Gündoğdu Beldesi, Rize Fırtına vadisi Fırtına deresi taşkın koruma inşaatı kapsamında Dikkaya Mevkiine ait Halihazır Haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi Vadisi Bent yerine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Alucra İlçesi Moran deresi 1. Moran deresi kısım 2’nin halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon Orman Genel Müdürlüğü Sürmene ilçesi Aksu mahallesinin Zuzula mevkii ve Arsin İlçesinin elmaalan mahallesi topçu mevkiinde, bulunan alanlarındaki bina ve tesislerin ölçümünün yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize İli, Ardeşen İlçesi Fırtına Vadisi ıslah projesi kapsamında Köprüköy şehitlik yan kol ve Dikkaya 2 Mevkiilerine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Giresun Müdürlüğü İli, Alucra İlçesi Suyurdu ve Karabök köyleri yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Bağırsak, Moran ve Erikkaya derelerinin taşkın koruma projesi kapsamında Bent Yeri 1 ve Bent Yeri 2 mevkiilerine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Alucra İlçesi Suyurdu ve Karabök köyleri yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Bağırsak, Moran ve Erikkaya derelerinin taşkın koruma projesi kapsamında Bağırsak deresi kısmı 3 mevkii sine ait 1. Etap’ın halihazır haritasının yapımı

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Gülpınar köyü mevkii ve aydınlar mevkiisine ait halihazır haritasının kontrol edilmesi.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize Gündoğdu Beldesi, Rize Fırtına vadisi Fırtına deresi taşkın koruma inşaatı kapsamında Dikkaya Yağmurlu Mahallesi Mevkiisine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Gülpınar Köyü mevkii ve Aydınlar mevkiisine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Gülpınar Köyü mevkii ve Aydınlar mevkiisine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Görele İlçesi yerleşim yerleri ve tarım arazilerinin Çömlekçi ve Küçük Dereleri taşkın koruma inşaatı kapsamında Gülpınar Köyü mevkii ve Aydınlar mevkiisine ait halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 226. Şube Müdürlüğü Giresun İli, Çamoluk İlçesinde Karadikmen Gölet’i ve sulama projesinin halihazır, aplikasyon, kamulaştırmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli Gölet ve Sulamaları Proje yapımı 2. Grup işi kapsamında, Güdül Gölet’i Ulaşım Yolu harita tahdit krokisinin yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Şiran İlçesinde Arıtaş Gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Şiran İlçesinde Ceviz (söğütalan) Gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Şiran İlçesinde Akbulak Gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Köse İlçesinde Kabaktepe Gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Kelkit İlçesi Gödül gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Merkez İlçesi Aktutan Köyü, Aktutan Gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Şiran İlçesi Bahçeli Gölet’inin halihazırı, aplikasyonu ve kamulaştırılmasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize İli, Ardeşen İlçesi Yeni köy deresi taşkın koruma inşaatı ve halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon Kara Yolları Genel Müdürlüğü 10. Bölge Trabzon İli, Maçka İlçesi, Meryem ana manastırı yolu 0+000-10+21300 km arası halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon Kara Yolları Genel Müdürlüğü 10. Bölge, Bayburt 106. Şube Şefliği. (Demirözü - Köse) ayrım (Kelkit - Erzincan) ayrım (Dokap) il yolları onarım yolu 0+000-9+935.85 km arası halihazır haritasının yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 223. Şube Müdürlüğü Gümüşhane İli, Merkez İlçesi Aktutan Köyü, Aktutan Göleti Malzeme Ocağı Ulaşım yolu halihazır Ölçümü ve Projesinin yapımı.

 Trabzon DSİ 22. Bölge 224. Şube Müdürlüğü Rize İli 2. Kısım İstikşaf işi halihazır haritasının yapımı.
Blogger tarafından desteklenmektedir.
/

İLETİŞİM

0 (462) 229 28 55
ozgunharita@gmail.com
ozgunharita@hotmail.com
Gülbahar Hatun Mah. Tekel Sokak No:2/A
ORTAHİSAR–TRABZON

İletişim Formu

Ad

E-posta

Mesaj

Özgün Harita 2017. Murat Aktaş