Trabzon harita firmaları

Üzerinde yaşadığımız Dünyanın bütününün ya da bir kısmının kağıt üzerinde bulunmasına harita denir. Haritanın temel amacı, o gölgenin yüz ölçümü ya da ilişkili diğer konularda, jeolojisi, jeomorfolojisi, iklimi, trafiği, yeraltı kaynakları, değişik bakış açılarından ekonomisi vb. hakkında bilgi vermektir. Bu amaca uygun olarak hazırlanan bir harita kullanıcıların işine oldukça yaramaktadır.
Özgün harita olarak Trabzon harita firmaları ndan birisi olarak size karayolu projeleri, gölet-sulama projeleri, taşkın koruma projelerinde ihtiyaç duyulan jeodezik çalışmaları yürütmüştür. Bu çalışmalara ek olarak, halihazır harita üretimi, kamulaştırma haritaları üretimi, imar planı proje uygulamaları, fotogrametrik halihazır harita üretimi, kadastral uygulamalar ile alt yapı ve üst yapı inşaat projelerinde 3 boyutlu harita hizmetleri konusunda yardımcı olmaktayız. Firmamız GPS ve TPS ölçme sistemleri ile amaçlarına uygun olarak tasarlanan ve ihtiyaç duyulan proje datalarını detaylı olarak toparlayan ve arazi verilerini araziye tatbik edecek nitelikli çalışma arkadaşlarına ve son teknoloji cihazlara sahiptir.
 Trabzon harita firmaları arasında en önde faaliyet gösteren firmamız yükselen iş hacmi ve güncel ekipmanları ile 2013 yılından beri Trabzon’da verdiği hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Sadece Trabzon harita firmaları arasında değil Özgün Harita Türkiye genelinde de vizyona sahip olmuştur. Profesyonelliğiyle, iş ahlakıyla doğru mühendislik bilgisi ve ekipmanları kullanarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Özgün Harita Trabzon harita firmaları arasında ilke ve kalitesinden ödün vermeden Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
Çağdaş, kaliteli ve mühendisliğin bütün ilkeleri doğrultusunda uzun vadede önce Trabzon harita firmaları arasında ardında ise Türkiye çapında 1. Derecede mühendislik hizmeti sunmayı hedeflemiştir.  Firmamız, Mühendislik ve Proje alanında ihtiyaçları gidermek için bilgiyi teknolojiyle bağdaştırarak orijinal fikirler sunmayı amaçlar. Bu bağlamda yapılan işleri etik değerlerden sapmadan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Trabzon harita firmaları olarak Özgün harita olarak referanslarımız için bizimle iletişim kurabilir ayrıca iş detaylarımızı incelemek için web sitemizi gezinebilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.
/

İLETİŞİM

0 (462) 229 28 55
ozgunharita@gmail.com
ozgunharita@hotmail.com
Gülbahar Hatun Mah. Tekel Sokak No:2/A
ORTAHİSAR–TRABZON

İletişim Formu

Ad

E-posta

Mesaj

Özgün Harita 2017. Murat Aktaş