Trabzon Harita Kadastro İfraz

İfraz; bir taşınmazın bir ya da daha fazla parçaya bölünmesi demektir. Harita kadastro anlamında ele almak gerekirse ifraz bir kişinin üzerine kayıtlı olan toprak ya da müstakilin sahibi talebi üzerine birkaç parçaya bölünmesine ve yeni oluşan her bir parçanın ayrı parsel numarası alarak kütük sayfasına kayıt edilmesine denir. Trabzon harita kadastro ifraz ın Trabzon genel müdürlüğüne bildirilmesiyle tamamlanır.
Trabzon harita firmaları arasında en önde faaliyet gösteren firmamız yükselen iş hacmi ve güncel ekipmanları ile 2013 yılından beri Trabzon’da verdiği hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Sadece Trabzonharita kadastro ifraz firmaları arasında değil Özgün Harita Türkiye genelinde de vizyona sahip olmuştur. Profesyonelliğiyle, iş ahlakıyla doğru mühendislik bilgisi ve ekipmanları kullanarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Özgün Harita Trabzon harita firmaları arasında ilke ve kalitesinden ödün vermeden Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
Özgün harita Trabzon harita kadastro ve ifraz alanında oldukça iyi hizmet vermektedir. İfraz işlemi için başvurduğunuzda gerekli olacak belgeler şu şekildedir.
  1. Taşınmaz malın güncel tapu senedi veya tapu kayıt örneği
  2. Taşınmaz malın bulunduğu yere göre, belediye veya il encümeninin olumlu kararı ve bu kararla ilgili belgelerin tasdikli örneği,
  3. Kadastro müdürlüklerinden alınan ve işin yapımında kullanılan belgelerin tahsilat makbuzu örneği,
  4. Yeni tesis edilen nirengi ve poligon noktalarına ait ölçü, hesap, kroki, kooordinat çizelgeleri ve ayırma haritası,

Vb. gibi belgeler istenmektedir. Özgün harita olarak siz Trabzon harita kadastro ifrazı için bize geldiğinizde biz sizin için bu belgeleri hazırlıyoruz. Size sadece ilgili kurumlara bu belgeleri vermek kalıyor.

Trabzon harita firmaları olarak Özgün harita olarak referanslarımız için bizimle iletişim kurabilir ayrıca iş detaylarımızı incelemek Trabzon harita kadastro ifraz için web sitemizi gezinebilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.
/

İLETİŞİM

0 (462) 229 28 55
ozgunharita@gmail.com
ozgunharita@hotmail.com
Gülbahar Hatun Mah. Tekel Sokak No:2/A
ORTAHİSAR–TRABZON

İletişim Formu

Ad

E-posta

Mesaj

Özgün Harita 2017. Murat Aktaş