Trabzon Harita Mühendislik Firmaları

Trabzon harita mühendislik firmalarından en bilinen firma olan Özgün harita 2013 yılından beri Trabzon’da verdiği hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Sadece Trabzon harita mühendislik firmaları arasında değil Özgün Harita Türkiye genelinde de vizyona sahip olmuştur. Profesyonelliğiyle, iş ahlakıyla doğru mühendislik bilgisi ve ekipmanları kullanarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Özgün Harita Trabzon harita mühendislikfirmaları arasında ilke ve kalitesinden ödün vermeden Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
Özgün harita GPS ve TPS ölçme sistemleri ile amaçlarına uygun olarak tasarlanan ve ihtiyaç duyulan proje datalarını detaylı olarak toparlayan ve arazi verilerini araziye tatbik edecek nitelikli çalışma arkadaşlarına ve son teknoloji cihazlara sahiptir.
Trabzon harita Mühendislik firmaları olarak her türlü harita mühendislik hizmeti vermekteyiz. Firmamız, karayolu projeleri, gölet-sulama projeleri, taşkın koruma projelerinde ihtiyaç duyulan jeodezik çalışmaları yürütmüştür. Bu çalışmalara ek olarak, halihazır harita üretimi, kamulaştırma haritaları üretimi, imar planı proje uygulamaları, fotogrametrik halihazır harita üretimi, kadastral uygulamalar ile alt yapı ve üst yapı inşaat projelerinde 3 boyutlu harita hizmeti vermiştir.

Trabzon harita mühendislik firmalarından en iyisi olan olarak Özgün harita olarak referanslarımız için bizimle iletişim kurabilir ayrıca iş detaylarımızı incelemek Trabzon harita mühendislik firmalarından için web sitemizi gezinebilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.
/

İLETİŞİM

0 (462) 229 28 55
ozgunharita@gmail.com
ozgunharita@hotmail.com
Gülbahar Hatun Mah. Tekel Sokak No:2/A
ORTAHİSAR–TRABZON

İletişim Formu

Ad

E-posta

Mesaj

Özgün Harita 2017. Murat Aktaş