Trabzon harita şirketleri

Dünya gelişen, geliştikçe yenilenen ve yenilendikçe yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duyduğumuz hayatımızı sürdürdüğümüz yaşam alanımızdır. Gelişen ve yenilenen dünyamızda Trabzon harita şirketleri arasında en önde faaliyet gösteren firmamız yükselen iş hacmi ve güncel ekipmanları ile 2013 yılından beri Trabzon’da verdiği hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Sadece Trabzon harita şirketleri arasında değil Özgün Harita Türkiye genelinde de vizyona sahip olmuştur. Profesyonelliğiyle, iş ahlakıyla doğru mühendislik bilgisi ve ekipmanları kullanarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Özgün Harita Trabzon harita şirketleri arasında ilke ve kalitesinden ödün vermeden Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
Firmamız GPS ve TPS ölçme sistemleri ile amaçlarına uygun olarak tasarlanan ve ihtiyaç duyulan proje datalarını detaylı olarak toparlayan ve arazi verilerini araziye tatbik edecek nitelikli çalışma arkadaşlarına ve son teknoloji cihazlara sahiptir.
Trabzon harita şirketi olarak her türlü harita mühendislik hizmeti vermekteyiz. Firmamız, karayolu projeleri, gölet-sulama projeleri, taşkın koruma projelerinde ihtiyaç duyulan jeodezik çalışmaları yürütmüştür. Bu çalışmalara ek olarak, halihazır harita üretimi, kamulaştırma haritaları üretimi, imar planı proje uygulamaları, fotogrametrik halihazır harita üretimi, kadastral uygulamalar ile alt yapı ve üst yapı inşaat projelerinde 3 boyutlu harita hizmeti vermiştir.
Çağdaş, kaliteli ve mühendisliğin bütün ilkeleri doğrultusunda uzun vadede önce Trabzon harita şirketleri arasında ardında ise Türkiye çapında 1. Derecede mühendislik hizmeti sunmayı hedeflemiştir.  Firmamız kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör arasındaki entegrasyonu sağlayarak yeni iş sahalarının oluşturulması konusunda bağlı bulunduğu Harita Mühendisleri Odası ile koordineli çalışmalar yaparak sektörüne her türlü desteği vermektedir.

Trabzon harita şirketi olarak Özgün harita olarak referanslarımız için bizimle iletişim kurabilir ayrıca iş detaylarımızı incelemek için web sitemizi gezinebilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.
/

İLETİŞİM

0 (462) 229 28 55
ozgunharita@gmail.com
ozgunharita@hotmail.com
Gülbahar Hatun Mah. Tekel Sokak No:2/A
ORTAHİSAR–TRABZON

İletişim Formu

Ad

E-posta

Mesaj

Özgün Harita 2017. Murat Aktaş